Meie teenusest lähemalt

Meie teenusest lähemalt

Kuidas kõik töötab

Kogujad: andmete värskuse kontroll

Meie robotid on pidevalt ja iga sekund tööl, kontrollides, lisades ja uuendades regulaarselt kõigi Eesti juriidiliste isikute (firmade ja ühistute) andmeid avatud allikatest.

Sorteerijad

Meie teised robotid, mis on meie ainulaadne projekt ja meie uhkus, töötlevad iga minut kõiki andmeid, mis meil on kõigi ettevõtete kohta, märgivad probleemsed andmed (kus midagi puudu on) ning sorteerivad kõik Eesti ettevõtted erinevate kategooriate, valimite ja parameetrite järgi.

Liides – assistent

Meie veebilehe liides aitab Teil teha vajaliku valiku kõigist Eesti ettevõtetest, millega ühel või teisel viisil ühendust võtta soovite. Meie liides võimaldab Teil paindlikult ja intuitiivselt mõne hiireklõpsuga koguda täpselt seda andmesektorit, mida vajate. Samuti näitab assistent kohe selle valimi maksumust, olenevalt teenuse tüübist.

Andmebaasi hankimine

Kui olete valinud andmebaasi, siis järgmise sammuna pärast maksmist saate e-kirjaga andmefaili (Microsoft Exceli tabeli, PDF-tabeli või teksti CSV faili) allalaadimiseks unikaalse lingi. Allalaadimislink on saadaval üks tund. Kui Teil ei olnud mingil põhjusel aega andmete allalaadimiseks - lihtsalt võtke meiega ühendust.

Kirjade laialisaatmine: töötlemine spetsialisti poolt

Pärast teenuse 'kirjade saatmine' valimist ja maksmist läheb kogu Teie teave edasi meie spetsialistidele. Meie töötaja võtab arvesse kogu Teilt saadud teavet. Kui saadetud teabes on ebatäpsusi või ebaselgust, võtab meie spetsialist Teiega ühendust. Saatmisprotsessi töötlevad ja valmistavad ette meie spetsialistid ning meili laialisaatmine algab määratud kuupäeval ja kellaajal.

Individuaalne lähenemine- Spetsialisti abi

Väikese lisatasu eest annab meie spetsialist vajadusel nõu tõhusama teksti ja reklaami paigutamise kohta kirjas (esimese kolme sekundi reegel jne) - sisendab Teie sõnumi õigesti ja kaunilt ning aitab valida ka sõnumi saatmiseks parima aja. See on vajalik parima efektiivsuse ja parimate tulemuste saavutamiseks. Seega võimalikult paljud Eesti ettevõtted mitte ainult ei saa Teie kirja kätte, vaid soovivad suurema tõenäosusega selle lõpuni lugeda ja pakkumisele vastates Teiega ühendust võtta.

Tähelepanu - Valmis olla - Läks!

Teie valitud päeval ja kellaajal saadetakse kirjad TEIE NIME ALT kõigile valitud ettevõtetele. Päev pärast ning seejärel neljandal ja seitsmendal päeval saate väljasaatmisaruande - Teie kirja saanud ettevõtete loendi, samuti mõned mõõdikud - kui palju sõnumeid edastati, kui palju avati ja loeti. Nii saate jälgida teabe liikumist ja meie teenuse tõhusust.

 • Kiire
 • Usaldusväärne
 • Efektiivne
 • Odav

Kui Teil on küsimusi - oleme alati hea meelega nõus Teiega üksikasju arutama, kõike selgitama, aitama jne. Lihtsalt võtke meiega ühendust Teile sobival viisil. Samuti, kui Teil on meie teenusega seoses eritingimusi või spetsiifilisi nüansse, võtke meiega ühendust. Me tervitame personaalset lähenemist, et täita Teie kõige keerukamad ootused ja realiseerida kõige geniaalsemad ideed.

Tagasiside meie teenuse kohta

Mida meie kliendid ja partnerid meile pärast teenuse saamist kirjutasid

Nagu öeldakse, ei räägi miski niivõrd konkreetse toote või teenuse kvaliteedist kui nende inimeste tagasiside, kes on seda proovinud ja soovivad oma muljeid jagada.

Awesome Image
 • Suur tänu meeskonnale nii paindliku teeninduse eest. Saatsime kõikidele ehitusfirmadele töösoovi ja saime lihtsalt suurepärase pakkumise ettevõttelt, kellest me varem ei teadnudki.

  Anton Sviridov

  Juhatuse Liige
 • Heal hooajal oli mul suurepäraseid varusid muljetavaldavas koguses – hoiuruumi oli napilt. Puudu oli vaid müügiturg ja kogu mu küllus ähvardas muutuda rikutud kauba hunnikuks. Tänu sellele meeskonnale saatsin oma pakkumise välja ja praegune partner vastas mu pakkumisele ning aitas kogu kauba mõlemale soodsatel tingimustel müüa!

  Mati Mets

  Juhataja
 • Hooaeg 2020/2021 kujunes COVID-i tõttu kriisiks. Hakkasime kandma kahju ja pea kohal rippus sulgemisoht (üür, õpetajate palgad, kohustused). Siis õnnestus meil kogemata selle firma esindajaga rääkida. Nende ideele tuginedes töötasime välja kontoritöötajate koolituskontseptsiooni ja saatsime ettepaneku kõigile äriettevõtetele. 3 nädalaga komplekteerisime 11 rühma 6 suunas ja tõstsime oma koolituskeskuse uuele tasemele.

  Anneli Jaanimets

  Õppeosakonna Juhataja
 • Olude sunnil pidin mõnda aega korteriühistus koristajana lisaraha teenima sõbranna soovitusele tuginedes, kes samuti seda tegi. Seejärel saatsime oma pakkumise välja enam kui 3000 korteriühistule, lootes leida veel vähemalt 1-2 objekti osalise tööajaga töötamiseks. Selle tulemusena on meil üle 20 koristusobjekti, oma firma ja 7 töötajat. Elu jaguneb ettevõtted.ee teenuste kasutamisel kaheks osaks – Enne ja Pärast. Kõrgeim hinnang!

  Adriana Lipetski

  Juhataja - Administraator
 • Olen elukutselt disainer ja hinges kunstnik. Pärast ülikooli lõpetamist ei leidnud ma kuus kuud korralikku tööd. Ma ei tahtnud 700 euro eest kuus tobedaid veebilehti joonistada. Otsisin korralikku tööd ja läksin Bolti autojuhiks. Siis sain kogemata teada estet.ee kohta. Saatsin oma töö näiteid projekteerimis- ja disaini ettevõtetele. Kolm nädalat hiljem töötasin juba ühes lahedas ehitusfirmas sisekujundajana. Olen õnnelik, kuna leidsin seda, mida otsisin. Alguses oli raske uskuda, et probleem lõpuks lahenes.

  Anton-Erik Bobkov

  Vanem Disainer

Me aitame Teil võtta ühendust vajalikke firmadega. Maksimaalne efektiivsus minimaalsete hindadega.